00

ТЦ Apollo

Опис:
У рамках проєкту для ТЦ Apollo були виготовлені та змонтовані вуличні огорожі з нержавіючої сталі з порошковим покриттям, що забезпечує їхню довговічність та естетичний вигляд протягом багатьох років. Також були встановлені відбійники для візків, зручний пандус для маломобільних громадян та поліровані перильні огорожі всередині будівлі.

Обладнання:
Трубозгин, лазерне зварювання, ручне полірування, порошкове фарбування.

Ограждения для ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group — стойкость и надежность
Пандус для маломобильных граждан в ТЦ Apollo от Balyuk Steel Group
Порошковая окраска ограждений в ТЦ Apollo от Balyuk Steel Group
Монтаж ограждений в ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group
Работы для ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group — уличные ограждения
Перильные конструкции для ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group
Защитные конструкции для ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group
Металлические ограждения для ТЦ Apollo в Днепре от Balyuk Steel Group
Отбойники для візків у ТЦ Apollo від Balyuk Steel Group

Отримайте консультацію

Підберемо оптимальні технології обробки нержавійки, розрахуємо вартість і забезпечимо бездоганний результат.
WhatsApp
Viber
Telegram
Email
Scroll